[TRipleSSubTeam] SS501 – Solo Collection Drama Versiyonu Türkçe Altyazılı

Tanıtım:

Hyun Joong: Aklı başında biri, göz kırpmadan öldürebilen profesyonel bir katil. Bir şeyi aklına koyarsa ondan vazgeçmeyen biri. Anlamasız ve soğuk bir görünüşü olmasına rağmen sıcak kalbi olan bir karakter. Kore’de tüm polis teşkilatı tarafından aranan “Scar” karakteri tarafından tutulmuş ve Jung Min’i öldürmek zorunda. Jung Min’in nişanlısını kaçırıp gün geçtikçe ona karşı duygusal anlamda bir şeyler hissetmeye başlayan bir katil rolünde.

Jung Min: Tutkulu ve eğlenceli bir karakter. Bir liderin çekiciliğine sahip. JMP’de yükselen bir yıldız. Yakın zamanda sevdiği kızla yani nişanlısıyla evlenecek ve önünde parlak bir gelecek var. Eski başkanın kazara ölümü sonucu başkan olmaya zorlandı. “Scar” o pozisyona imrendi ve Hyun adındaki katili onu öldürmesi için gönderdi.  Aynı zamanda Kyu Jong da Jung Min’e kin besliyor çünkü eski başkanın oğlu Kyu ve dolayısıyla sonraki başkanın da Kyu olması gerekiyordu.

Kyu Jong: Asil ve kibar. JMP grubunun eski başkanının oğlu. Küçüklüğünden beri Kore’nin en büyük şirketinin başkanı olması için eğitilmiş. Bir gün babası aniden bilinmeyen biri tarafından öldürülüyor. Kyu Jong bütün bu olanları Jung Min’in yaptığından şüpheleniyor. Böylece o ünden beri delice Jung Min’in pesine düşüyor. Çünkü bunu yaparak babasının cennetteki ruhuna huzur getirebileceğini düşünüyor.

Jung Min’in Nişanlısı: Çocukluk arkadaşı. Amerika’da mastırını bitirdikten sonra Jung Min’le evlenmeye karar veriyorlar. Suikast hareketi ile katil Hyun tarafından kaçırılıyor. Güçlü olmasına rağmen hassas bir kişiliği var.  Hyun’u da çözülmesi gereken bir sır gibi görüyor.

Heo Young Saeng: Şarkıcı rolünde. Çekingen, kelimelerle arası iyi değil fakat mükemmel ve etkileyici bir sesi var. Duygularıyla şarkı söylüyor, şarkıları söylerken yüzü durağan ama kırılgan duygularını sesiyle yansıtabilen bir sanatçı.

Hyung Jun: Şarkıcı. Yakışıklı biri. Mükemmel bir dans gösterisi ve elektro dans türünde şarkısı olan, “Hey girl” şarkısını söyleyen biri ve harika bir sesi var. Bu şarkısı da bu dizideki en heyecanlı kısım olan araba takibi sahnesi ile mükemmel uyumlu. %100 enerjik.

SS501 Solo Collection (Mini Album)
Yayınlanma Tarihi: 2009.07.21
TRACK LIST:
1. Please Be Nice To Me (Hyun Joong Solo)
2. Nameless Memory (Young Saeng Solo)
3. Wassup (Kyu Jong feat. Tae Wang aka C-Luv & Star Trak)
 4. If You Cannot (Jung Min Solo feat: Ji Sun)
5. Hey G (Hyung Joon Solofeat Mellow)
6. 비겁하지 않겠어
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s