[HABER] Başrolünde Kim Hyun Joong’un oynadığı City Conquest bu yılın sonunda DVD yayınlayacak!

City Conquest starring Kim Hyun Joong is to release on DVD before end of this year

Başrolünde Hallyu yıldızı Kim Hyun Joong’un oynaması planlanan ve bu yılın Ocak ayında KBS kanalında yayınlanmış olması gereken City Conquest, bizzat “StarDailyNews” tarafından alınan yayınlanmamış fotoğraflardan yayınladı.
Medyada yer aldığına göre KBS’te kendisine yer bulunamadığı için çekimleri durdurulan dizinin geçen yaz Japonya’da çektikleri sahnelerin, “Digital Adventure” yönetimi altında bulunan DATV ve ünlü yıldızın şirketi KeyEast Eğlence Şirketinin dizinin haklarına sahip olan Japonya’da anlaşmalı olduğu şirketlerin işbirliğiyle DVD olarak yayınlanacağı söyleniyor. Dizinin kısa klipleri ve çekim sahneleri Japonya’daki Hallyu kanalı DATV’de 9 Kasım’da akşam saat 7:00’de ekranlarda yayınlanmıştı.

26339_32987_3121

Stardailynews bizzat dizinin yayınlanmamış fotoğraflarını aldı. İntikam hayali olan genç yıldızın karizmasını gösteren Japonya’da çekilen fotoğraflar, birçok hayranın televizyonda yayınlanmamış diziyi merak etmesine sebep oldu.

26339_32988_3145

Karikatürist Shin Hyeong Bin tarafından çizilen ünlü bir Kore mangası serisi olan aynı adlı mangaya dayanan “City Conquest” dizisinin hikayesi kendi ailesine büyük zarar veren tüm kötülerden intikam almaya dayanıyor. Jung Yumi, Nam Goong Min ve Kim Hyun Joong, dizinin kadın ve erkek kahramanları olarak seçilmişlerdi. Ve geçen sene Temmuz ayında dizinin sadece 2 bölümü Japonya’da çeklmişti.

26339_32989_328

KBS diziyi yayınlayacağını söylemişti ancak dizi yetersiz olduğu ve aşırı şiddet içerdiği gerekçeleriyle yayını reddedilmişti. Ancak yapım şirketi şöyle söylemişti: “KBS diziyi dizi önceki Park yönetimi için yeterince şiddetli bulunduğu için reddetti. Yayımcılar yeni politik güçlerini övme peşinde.”

26339_32990_3226

Yapım şirketinin güçlü iddialarına rağmen dizi KBS tarafından kabul edilmedi. 27 yaşındaki Kim’in KBS’in Ocak 2014’te yayınlayacağı yeni Çarşamba-Perşembe dizisi “Generation of Youth” dizisinde rol aldıı belirtildi. Çekimlerin Çin’de başladığına dair söylentiler olsa da KBS resmi olarak dizinin ertelendiğini ve 2014 Ocak ayında yayınlanacağını duyurdu.

26339_32991_3247

Kim Hyun Joong şu an Japon kızlar arasında oldukça popülerite kazandı.Dizilerle ilgilenen birkaç temsilciye göre eğer dizi programlandığı gibi yayınlanmış olsaydı dizi Kore ekonomisine yararda bulunaaktı. Başka bir Kore dalgası hareketinin olmaması üzücü oldu.”

Türkçe Çeviri:  naesarangtr
Kaynak: http://koreandrama.com/city-conquest-starring-kim-hyun-joong-is-to-release-on-dvd-before-end-of-this-year/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s